ASLAN PARK TUZLA

Kampanyalar

Content Image

ASLANPARK'TAN EFSANE BAHAR KAMPANYASI

Dünyanın üçüncü, Türkiye’nin ise ilk ve tek yırtıcı kedi parkı Aslan Park baharın gelişine özel tüm misafirlerini indirimli ağırlıyor.

Vahşi Doğanın Yırtıcı Aktörleri ile Buluşun: Aslan, Kaplan, Leopar ve Jaguar gibi dört büyük kedinin yanı sıra ülkemizde sadece Aslan Park’ta görebileceğiniz Beyaz Aslanları gözlemleyebilir, sevimli kaplan ve aslan yavrularımızı ile unutamayacağız anlar yaşayabilirsiniz.

Kampanya göre 5 Nisan – 30 Nisan tarihilerinde Aslan Park gişelerine gelen tüm misafirlerimiz, kampanyadan faydalanabiliyor.

Giriş ücretleri;

Aslan Park Yetişkin Bileti: 59₺ yerine 49₺
Aslan Park Öğrenci Bileti: 49₺ yerine 39₺

Kampanya Kuralları:

  • Kampanya 5 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya Aslan Park için geçerlidir.
  • Bu kampanya, başka indirim veya kampanyalar birleştirilemez.
  • Viaport Marina Tuzla kampanya hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.


2018 yılında 8000 m2 alana kurulan Aslan Park, 10 farklı türde 30 yırtıcı kediye ev sahipliği yapmaktadır. Aslan, Kaplan, Leopar ve Jaguar gibi 4 büyük kedi türünün yanı sıra, Puma, Vaşak, Karakulak, Serval doğada sayısı giderek azalan türler, Aslan Park’ta koruma altındadır. Öyle ki, dünyada sadece 30 tane kalmış Beyaz Aslandan 2 genç erkek, 2 genç dişi ve bir yavru erkek bulunmaktadır.

Ex-situ Koruma Merkezi durumunda olan Aslan Park, nesli tükenme tehdidi altında olan yırtıcı kedilerin hayat bulduğu, nesillerinin devamlılığı için çoğalabileceği, doğal yaşam koşullarına benzer ölçülerde barınaklara sahip bir sıcak yuva niteliğindedir.”

aslan park tuzla akvaryum bahar kampanyasi